E jashtëzakonshme: Ylli i Manchester United po kërkohet nga 14 klube

0

Portieri anglez 21 vjeç i Manchester United , Dean Henderson është një njeri me kërkesa të mëdha pasi që mbi 14 klube kanë shprehur interesim të nënshkruajnë me të, përcjell ORAinfo.

Kontrata e Manchester Unitedit në Henderson është në fund të sezonit dhe tani po peshon nëse do të nënshkruajë një marrëveshje të re në Old Trafford ose do të fillojë me një nga pretendentët e tij të shumta – brenda dhe jashtë vendit.

 

Arsenali, Tottenhami, Chelsea, Watford, Stoke, West Brom dhe Southampton janë njoftuar për gjendjen e Hendersonit nga Liga Premier./ORAinfo/

Comments
Loading...