Candreva: Duhet ta fitojmë derbin

0

Antonio Candreva ka folur para takimit me Milanin që zhvillohet të dielën me fillim nga ora 20:45.

Candreva tha se po punon shumë në stërvitje që të përmirësohet në harkime dhe të jetë sa më i gatshëm për këtë ballafaqim, shkruan Sovrani.info

“Po punojë që të përmirësojë sa më shumë harkimet. Milan po vjen pas disa rezultateve negative dhe janë të uritur për fitore, prandaj do të jetë një super derbi”, tha Candreva.

Comments
Loading...