‘Adios’ Alexis Sanchez! Arsenali ka gjetur zëvendësuesin e tij

0
Pas transferimit te Paris Saint-Germain nga Sao Paulo në vitin 2012, besohet se Lucas Moura kishte botën në këmbët e tij, por ashtu nuk ndodhi,transmeton ORAinfo.

Por tani është në sezonin e tij të gjashtë në Paris Saint-Germain  ai po konsiderohet vetëm një rezervë pas ardhjes së Neymar dhe Kylian Mbappe.

Lucas tani po  largohet nga klubi francez, për të cilin ka bërë më shumë se 150 paraqitje dhe do të  bashkohet me Arsenalin./ORAinfo/

Comments
Loading...